Realizujemy wyłącznie zamówienia od 80 złotych. Teren dostawy Warszawa + 20km od granic miasta.

Zioła cięte

Potrzebujesz faktury?
Wyślij zamówienie na zamowienia@baziolka.pl

Koperek

5,80 
Wyczyść

Pietruszka

5,70 
Wyczyść

Szczypiorek

5,80 
Wyczyść

Wygodnie, smacznie, zdrowo – w naszej ofercie znajdziesz świeżo cięte zioła: koper, kolendrę, trawę cytrynową, rozmaryn, pietruszkę, bazylię, miętę, estragon, szczypior oraz tymianek. Prawda, że niemal czuć ich aromat? Wasza wyobraźnia słusznie podpowiada Wam, że to wybór najlepszy z możliwych! Przygotowane ze starannością i związane w pęczek, który zaprosi do Twojej kuchni mnóstwo kulinarnych inspiracji.

Cięte zioła oferujemy w kilku gramaturach do wyboru: mogą to być kartony od 500g do 1 kg, a także foliowane od 200 g po 15 g. Wszystko zgodnie z Waszymi potrzebami.

Ilość ciętych ziół warto wybierać tak, aby znalazły zastosowanie w kuchni w swojej najświeższej, najbardziej aromatycznej wersji. Naszym zdaniem, najbardziej optymalną wielkością jest pęczek o gramaturze 100g. Znakomicie nadaje się do tego, aby bezpośrednio po rozpakowaniu dodać liście do potrawy. Jeśli jednak chcesz przygotować przyprawy na zimę, nic nie stoi na przeszkodzie – pęczki bazylii, rozmarynu czy tymianku idealnie nadają się do samodzielnego suszenia.

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Kontynuuj zakupy
0