Realizujemy wyłącznie zamówienia od 50 złotych. Teren dostawy Warszawa + 20km od granic miasta. Pobierz kalendarz na 2021!

Mikroliście

Niezależnie od diety, stylu życia czy preferowanych smaków, zielenina na talerzu to podstawa! Mikroliście to jednak coś więcej niż tradycyjny kawałek sałaty na kanapce.

Wyhodowane zostały w trosce o jak najwyższą zawartość związków czynnych biologicznie. Ich niewielki rozmiar sprawia, że esencja smaku i zdrowia skumulowana została w trakcie wzrostu w małych cząstkach roślin. Są tym samym bogactwem mikroelementów i witamin. Mają soczysty i wyjątkowo wyrazisty smak oraz głęboki aromat. Poza tym nasze mikroliście cechują intensywne, naturalne barwy.

Radosna zieleń groszku czy tajemniczy fiolet rzodkiewki udekoruje każdą potrawę. Osoby, które lubią posmak orzechów mogą skorzystać ze słonecznika, zaś jarmuż w sercowatym kształcie zaskoczy swoją łagodną nutą słodyczy.

Nasze smaczne i wolne od pestycydów małe rośliny sprawdzą się nie tylko na kanapkach i w towarzystwie past. Mogą też wypełnić mieszanki sałat z warzywami, zupy krem czy ozdobić dania grillowane lub smażone, a nawet pizzę. Mikroliście to sposób na zastąpienie suszonych przypraw – świeżymi i pachnącymi.

Potrzebujesz faktury?
Wyślij zamówienie na zamowienie@baziolka.pl

Amarantus

6,60 
Wyczyść

Groszek czepny

6,60 
Wyczyść
Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0