Realizujemy wyłącznie zamówienia od 80 złotych. Teren dostawy Warszawa + 20km od granic miasta.

Zioła doniczkowe BIO

Potrzebujesz faktury?
Wyślij zamówienie na zamowienia@baziolka.pl

Mięta BIO

6,50 
Wyczyść

Pietruszka BIO

6,30 
Wyczyść

Kolendra BIO

6,30 
Wyczyść

Bazylia BIO

6,30 
Wyczyść

Szukasz roślin uprawianych w ekologicznych warunkach bez pestycydów i nawozów sztucznych? Nasze ekologiczne zioła doniczkowe - bio to przepis na powiew świeżości i naturalnych aromatów w Twojej kuchni. Polecamy klasyczne i egzotyczne rośliny, których możesz użyć zarówno w formie przypraw, jak i naparów.

Uprawiane ze szczególną troską

Wszystkie zioła z logo Baziółka są uprawiane bez użycia pestycydów. By skutecznie zabezpieczać delikatne rośliny, sięgamy wyłącznie po ochronę biologiczną. To sprawia, że są wyjątkowo świeże i bezpieczne dla zdrowia konsumentów. Uprawa BIO to nasz pomysł na dostarczenie Tobie i Twojej rodzinie nowej, wyjątkowej jakości. Zioła BIO rosną z wyselekcjonowanych nasion na specjalistycznym podłożu. Sprawujemy pieczę nad każdym etapem ich wzrostu, a nasi cierpliwi pracownicy uprawiają je ze szczególną troską. Uprawa ziół BIO jest całkowicie ekologiczna, a w walce z naturalnymi szkodnikami wspierają nas pożyteczne owady.

Doskonała jakość w Twojej kuchni

Zioła BIO to znane rośliny, które starannie uprawiamy z myślą o polskiej kuchni. Dania, które są obecnie serwowane w polskich domach, różnią się od swoich pierwowzorów – często są lżejsze i delikatniejsze. Dlatego proponujemy gospodyniom i gospodarzom sięgnięcie w procesie gotowania po świeże zioła BIO doskonałej jakości. Rośliny zapakowane w zgrabne doniczki wspaniale wzbogacą smak potraw i sprawią, że oklepane dania można podać w zupełnie nowej odsłonie. Z ziołami od Baziółki na pewno nie raz uda Ci się zaskoczyć domowników, a najmłodszych przekonać do spróbowania potraw, które do tej pory znajdowały się na zakazanej liście.

Zadbaj o swoje zdrowie kompleksowo

Świeże zioła BIO pomogą zmienić oblicze Twojej kuchni. Dodawanie aromatycznych listków do popularnych dań poprawia ich walory smakowe i pozwala znacznie zmniejszyć ilość używanej soli. Regularne stosowanie ziół będzie miało również doskonały wpływ na zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Większość roślin świetnie reguluje trawienie i dostarcza cenną porcję witamin i minerałów, których często brakuje w codziennej diecie.

Idealne na wiosnę i o każdej porze roku

Zioła BIO to cenny składnik wielu dań. Poprawiają walory smakowe, ale są również nieocenioną bombą witaminową. Ich dobroczynne działanie warto docenić szczególnie na przednówku, gdy po zimie organizm jest słaby i potrzebuje solidnego wsparcia. Jesteśmy przekonani, że gdy raz spróbujesz dodawać do dań świeże zioła BIO, już nie wrócisz do tradycyjnego gotowania!

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Kontynuuj zakupy
0