Realizujemy wyłącznie zamówienia od 80 złotych. Teren dostawy Warszawa + 20km od granic miasta.

Inne produkty

Potrzebujesz faktury?
Wyślij zamówienie na zamowienia@baziolka.pl

Zakwas z buraka

Tego produktu nie ma na stanie i jest niedostępny.

Od lat specjalizujemy się w uprawie świeżych ziół. Chcemy, aby na stoły naszych Klientów trafiały produkty zdrowe i bez pestycydów. Decydując się na nasze produkty, można mieć pewność, że sięga się tylko po to, co świeże, smaczne i wartościowe. Postanowiliśmy rozszerzyć nasz asortyment o zupełnie nową kategorię. Podobnie jak zioła produkty, jakie się w niej znajdują, są w pełni naturalne i przygotowane bez szkodliwych dla zdrowia związków.

Jeszcze bardziej zadbaj o zdrowie swoje i domowników!

Sztandarowymi pozycjami naszej oferty są zioła doniczkowe i cięte. Jednak oprócz nich można zaopatrzyć się także w inne bio produkty jak zakwas z buraka. Technika produkcji gwarantuje wysoką zawartość witamin i minerałów, a przy tym zachętą jest wyśmienity smak. Nasze zakwasy mogą stanowić podstawę barszczu lub być smacznym napojem. Ich jakość jest równie wysoka, jak ziół, które proponujemy.

Dlaczego warto?

Kupując artykuły z naszym logo, zyskuje się pewność, że są bez chemii i konserwantów, a serwując swoim najbliższym naturalne produkty, można dbać o ich zdrowie. Wzmacniają odporność i stanowią cenne źródło składników odżywczych. Jednocześnie będą urozmaicać posiłki i wspierać zdrowe nawyki żywieniowe u dzieci.

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Kontynuuj zakupy
0