Realizujemy wyłącznie zamówienia od 80 złotych. Teren dostawy Warszawa + 20km od granic miasta.

Mini Baziółka

Potrzebujesz faktury?
Wyślij zamówienie na zamowienia@baziolka.pl

Mini Pietruszka

4,00 
Wyczyść

Mini Kolendra

4,00 
Wyczyść

Mini Bazylia

4,00 
Wyczyść

Polska kuchnia przyprawami stoi! Doceniamy moc ziół, które potrafią zmienić smak potrawy. To właśnie doniczkowe zioła sprawiają, że nawet zwykłe danie staje się prawdziwą ucztą dla podniebienia. Jeżeli nie masz własnego ogrodu, nie musisz rezygnować ze zdrowotnych właściwości i smakowych walorów roślin, które daje nam natura. Linia mini Baziółka to zioła o mniejszym formacie. Sprawdzają się idealnie, gdy chcemy do potraw dodać świeżych ziół, które nie więdną i nadają daniom niepowtarzalnego aromatu.

Potrawy, którym trudno się oprzeć

W wersji mini dostępne są 3 gatunki: pietruszka, bazylia i kolendra. Wybraliśmy właśnie te zioła, ponieważ doskonale wiemy, że świetnie sprawdzają się w kuchniach różnych stron świata. Możesz je dodać do przepisów wywodzących się nie tylko z polskiej tradycji, lecz także, włoskiej, greckiej, hiszpańskiej, francuskiej, meksykańskiej, czy amerykańskiej. To wspaniałe dopełnienie podkreślające smak i aromat zup, kolacji, przystawek, czy dań obiadowych.

Dlaczego zioła w wersji mini?

Co nas skłoniło do stworzenia nowej linii produktów o mniejszych rozmiarach? Problem marnowania żywności jest powszechnie znany. Marnowanie żywności to powszechny problem, któremu jako producent artykułów spożywczych staramy się zapobiegać, redukując ilość wyrzucanych produktów. Dlatego powstała wersja mini naszych ziół. Można je wykorzystać podczas jednego gotowania, bez obawy, że rośliny zwiędną i stracą swój niepowtarzalny aromat.

Co więcej, to najlepszy sposób, by ograniczyć plastik. Nasze ziółka w wersji mini nie są sadzone w plastikowych doniczkach, które później lądują w śmietnikach. Dbałość o przyrodę, dzięki której możemy cieszyć się ziołami, jest dla nas niezwykle ważna. Właśnie dlatego chcemy, aby każdy miał możliwość wybrać produkty ekologiczne.

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Kontynuuj zakupy
0